Restauracja Olimpa Port

Zapraszamy wszystkich mieszkańców osiedla Olimpia Port oraz okolic do naszej nowo otwartej Restauracji Czarna Trufla mieszczącej sie na ulicy Marca Polo 9C. Jeżeli szukacie miejsca z dobrą pizzą lub obiadem, koniecznie musicie sprawdzić naszą ofertę. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi i obłędnie dobre jedzenie. Przyjmujemy także zamówienia na dowóz.

Jedzenie na dowóz Olimpia Port

Naszym klientom udostępniliśmy także możliwość zamawiania jedzenia z dowozem pod wskazany adres. Olimpia Port to lokalizacja, którą bardzo dobrze znamy, ponieważ często otrzymujemy zamówienia z tego regionu. Jeżeli chcesz coś szybko zamówić, przejdź do naszego menu i złóż zamówienie online w Restauracji Czarna Trufla. Szacunkowy czas dostawy to 30 minut.

Szef kuchni poleca - Pizza Barbabietola

Ostatnio wprowadziliśmy do naszego menu nowość - Pizza Barbabietola. Jest to pizza z sosem pomidorowym, mozzarellą fior di latte, burakiem, serem feta, rukolą, orzechami włoskimi oraz dressingiem balsamiczno - miodowym. Czy nie brzmi kusząco taka propozycja? Skuś się i zamów online już teraz.
pizza olimpia port